up
ara

Sapanca Gölü

Sapanca Gölü
İrem

İrem

@iremgms

İstanbulluların hafta sonu kaçamağı
Son yıllarda İstanbullular arasında çok meşhurdur Sapanca kaçamağı yapmak. İstanbul'da yaşıyorsanız ve henüz bu kaçamağı yapmadıysanız trendlerden çok uzak yaşıyorsunuz demektir. :)
Sapanca Gölü, Sakarya'nın güneybatısında bulunan Sapanca İlçesi'nin kuzeyinde kalıyor. İstanbul'a 135 km uzaklıkta. Arabanız yoksa Pendik'ten kalkan trenlere binerek 1 saatte Sapanca'ya varabilirsiniz. Gezi ve kamp için en uygun aylar bahar ayları. Arifiye Ormanı'nda kamp yapmanızı ve bisiklet kiralayarak göl çevresinde tur atmanızı öneririm. Börtü böcek sevmiyorsanız Sapanca'da güzel oteller de mevcut. Fiyatlar konusunda fikrim yok ama Sapanca'da her şeyin fiyatı giderek uçtuğu için konaklamanın da çok uygun olduğunu sanmıyorum. Belki fırsat sitelerinden uygun fiyat yakalayabilirsiniz ya da günübirlik gidebilirsiniz. Yine de benim tavsiyem börtü böcek fobinizi yenmeniz. :) Doğayla barışın. Türkiye'nin doğa harikalarını ziyaret edin. Huzuru yakalayın. :)
Sapanca Gölü
mekana 9 verdi
0 yorum
kafamagöre

kafamagöre

@birben - İstanbul

 paylaşım fotoğrafı
Bir dostu olmalı insanın. Gönlünü gönlünde hissettiği, mesafeleri umursamayan, her daim yanında olan. Evet bu masa bizim masamız. Derin derin sohbetlere daldığımız kah gülüp kah ağladığımız masayı sizlerle paylaşmak istedim neokur kullancıları :)
Dostlarınızla samimiyeti bol olan günler geçirmenizi dilerim. Eksik olmayıp hep var olsunlar!
Sapanca Gölü
mekana 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 yorum
Nisf (@nisf)
Otantik ve loş yerleri çok severim
24.12.18 beğen 1 cevap
SHADOWMAN (@melankolikruhum)
Gece uzun, mevzu derin. Geceye bir klişe benden, "Gerçek dostluk; bir beden de yaşayan kmi ruh ve bir ruhta yaşayan iki beden gibidir"
24.12.18 beğen 3 cevap
Sence kaç puan almalı?
8.7
16 oy
0