up
ara

Adana Merkez Park

Adana Merkez Park
İpek Acar

İpek Acar

@ipekacar

Adana Merkez Park, Seyhan Nehri'nin iki kenarına kurulmuş olan ve 2004'ten beri halka açık olan büyük bir parktır. Galleria Alışveriş Merkezi, Mimar Sinan Anfitiyatrosu ve Adana Sabancı Merkez Camii ile yan yanadır. Biraz abartılan bir parktır. Yürüyüş yapmak, boş boş oturmak, nehirde gondola binmek, çay kahve içmek gibi her parkta yapabileceğiniz sıradan şeylere olanak tanıyan sıradan bir park işte. Başka bir özelliği yok. Çoğunlukla çim alanlardan oluşuyor. Ağaçlandırma yetersiz. Alan çok geniş olmasına rağmen bazı günler çok kalabalık olabiliyor. Yazabileceklerim bu kadar. Ha bir de Central Park ile kıyaslayanlara yok artık diyorum.
Adana Merkez Park
mekana puan vermedi
4 beğen · 1 yorum
tamer aktulum (@amantedelashadas)
Adanalı olarak doğru bir inceleme olduğunu düşünüyorum. Eski baraj daha bı güzel ağaçlandırma lar gayet güzel
06.06.18 beğen cevap
cüneyt kalender

cüneyt kalender

@cuneytkalender

Duyuru
Öncelikle bu platformda yer alan herkese selamlar.tesadüf olarak yüklediğim ve çok faydalı bulduğum bu uygulamada sizlerle paylaşımda bulunmak beni mutlu ediyor.
Bilginin paylaşıldıkça,kişisel gelişimin başka hayatlara dokundukça faydalı olacağı düşüncesini felsefesi haline getirmiş birisi olarak,yurtdışında eğitimini aldığım ve bir çok online eğitimlere 10.000 lerce tl ödeyen birisi olarak sizlerle bu bilgilerimi ücretsiz olarak paylaşacağım TAKİP EDİN.
Adana Merkez Park
mekana puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0