up
ara

Nebukadnezar™️

MESAJ ATMADAN ÖNCE LÜTFEN OKU! Profilimdesin. Ve bana mesaj atacaksın. İstersen önce bazı konularda anlaşalım: 1. Neokur editörü/moderatörü/yazılım geliştiricisi değilim. Teknik bir sorunun varsa lütfen destek kısmına yaz. Teknik sorunlara artık cevap vermeyeceğim. 2. Tanımak, sohbet etmek ya da bir konuyu sormak için dilediğin kadar mesaj atabilirsin. Ancak baştan uyarayım; zannettiğin gibi biri değilim. Sohbetimiz EN FAZLA 2 AY sürecektir. Sonrasında benden kurtulmanın yollarını arayacaksın. 3. Arenada bir halt ettin, seni yanlış anladığımı düşünüyorsun. Sakın mesaj atma, hemen buradan ikile. Arenada ettiğini arenada bulursun. Boşuna buradan kapatmaya çalışma. İstersen engelleyebilirsin. 4. Eğer arenada tartıştıysak özel mesaj yoluna başvurma. Hatta doğrudan engelle. 5. Lütfen fotoğraf isteme. Kim olduğumu çok merak ediyorsan aşağıdaki bağlantıları kulllan. http://hakanpapuccu.com https://politikakademi.net https://www.youtube.com/c...GXUR9uvv80FVAWw
Katılım Tarihi : 15 Nisan Pazartesi 2019 10:29 - 157 gün
Cinsiyet : Erkek
Şehir : Erzurum / Türkiye (Turkey)
Üniversite :
MESAJ ATMADAN ÖNCE LÜTFEN OKU!

Profilimdesin. Ve bana mesaj atacaksın. İstersen önce bazı konularda anlaşalım:

1. Neokur editörü/moderatörü/yazılım geliştiricisi değilim. Teknik bir sorunun varsa lütfen destek kısmına yaz. Teknik sorunlara artık cevap vermeyeceğim.

2. Tanımak, sohbet etmek ya da bir konuyu sormak için dilediğin kadar mesaj atabilirsin. Ancak baştan uyarayım; zannettiğin gibi biri değilim. Sohbetimiz EN FAZLA 2 AY sürecektir. Sonrasında benden kurtulmanın yollarını arayacaksın.

3. Arenada bir halt ettin, seni yanlış anladığımı düşünüyorsun. Sakın mesaj atma, hemen buradan ikile. Arenada ettiğini arenada bulursun. Boşuna buradan kapatmaya çalışma. İstersen engelleyebilirsin.

4. Eğer arenada tartıştıysak özel mesaj yoluna başvurma. Hatta doğrudan engelle.

5. Lütfen fotoğraf isteme. Kim olduğumu çok merak ediyorsan aşağıdaki bağlantıları kulllan.http://hakanpapuccu.com
https://politikakademi.net
https://www.youtube.com/c...GXUR9uvv80FVAWw
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

Arkadaş ne biçim iş ya iki saattir bir yılanı büyütemedim. Ulan her şeyi aynı yaptım, adamın yılanı büyüyor, benimki bir türlü büyümüyor. Neyse, büyütebilen olursa ulaşsın bana.
4 yorum
Hande (@handec)
Bu nedir
16.09.19 beğen cevap
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

 paylaşım fotoğrafı
The Guardian 21. Yüzyılın En İyi 50 filmini seçmiş.

Listedeki filmlerden izlediğiniz/izledikleriniz var mı?

https://www.gazeteduvar.c...n-iyi-50-filmi/
2 yorum
PİP! (@nusretk)
Hiçbirini izlememişim, benim için değil ama yüreğim ve hislerim için büyük kayıp, ben bedenen zaten anlamsızlıktayım. İzleyip bir tabak daha alamayacağım bu hayattan. :)
14.09.19 beğen cevap
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

Sadece iki gün kaldığım için birkaç madde halinde özet geçeceğim.

1. Kampüs çok karmaşık geldi, Mediko'yu bulana kadar canım çıktı.
2. Yemekhanenin bulunduğu bina çok şekilsiz. Ama içinde içinde konferans salonu ve bazı spor bölümlerinin bulunması iyi olmuş.
3. Fakülteler uzun bir yolun üstünde (Pembe Yol) sağa ve sola dizilmiş durumda. Gayet kullanışlı.
4. Şirin bir kütüphanesi var. Ama çok da fazla kitap yok gibi geldi gözüme.
5. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi çok kötü durumda. Amfilere amfi demek için bin şahit gerek.
6. Üniversite, sosyal imkanlar bakımından öğrenciler için yetersiz gibi geldi. Yanlışım varsa yoruma yazın.
0 yorum
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

Bir insanın bittiği an, miskinliğe esir olduğu andır.

(Önsözden)
0 yorum
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

Dinleyin de kulaklarınızın pası silinsiz azıcık.
0 yorum
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

Yav arkadaş hikaye diye bir özellik koymuşlar, bir de yanıtlama var. Yanıtlamak için resim seçip üzerine yazı yazıyorsun yazı boyutu ayarlanmıyor. Hadi onu boşluk tuşuna basıp ayarlıyprsun bu defa Bitti tuşuna basıyorsun gönder tuşu yok. Ortada bir simge beliriyor, ona basıyorsun, gidip gitmediği belli olmuyor. Çıkıyorsun, bakıyorsun mesaj olarak yollamış. Lan madem hikaye cevapla özelliği, o zaman ona göre bir şey yap değil mi? Mesaj atmayı ben de biliyordum. Sonra mesajı açıyorsun resim açılmıyor. Üzerine basıyorsun basıyorsun bu defa beğeniyor.

İnsta gram ama beyin miligram anlaşılan geliştirende. Bu ne biçim uygulama ya? 🙄🙄 Neokur kat kat daha iyi arkadaş.
5 yorum
ELİF.🍒 (@julioco)
Kanka mili gram. ayırman lazım.
15.09.19 beğen 1 cevap
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

Arkadaşlar merhaba,
İlber Ortaylı'nın Bir Ömür Nasıl Yaşanır kitabını incelediğim videomu buraya bırakıyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler.
6 yorum
Hande (@handec)
başarılı güzel bi video incelemesi olmuş devamını bekleriz .
10.09.19 beğen 1 cevap
Müşerref (@mavisever)
Samimi ve başarılı bir çalışma olmuş.Severek izledim ve dinledim.Tebrik ederim👏👏👏🌸🌼🦋🌺
10.09.19 beğen 1 cevap
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

Size bir itirafta bulunayım: ben bu üniversitede çalışıyorum. Ve aynı zamanda burada okudum. Hatta okurken çalıştım. Ve nerede biliyor musunuz? Bildiniz, çünkü başlıkta yazdım. Evet, öğrenci işlerinde. Madem okul inceleme kısmı eklendi, ve madem üniversite tercihleri yaklaşıyor, ben de size bizim üniversiteyi inceleyeyim dedim.

Efendim, Erzurum'un öğrenciler için öyle pek de yaşamak istemedikleri bir yer olduğu artık hepimizin malumu. Boşuna "Şu kadar öğrenci var.", "Böyle seviyorlar." gibi şeyler söylememe gerek yok. Zaten rakam falan da veremem, basına demeç verme yasağımız var çünkü. Ama yine de üniversite kampüsünün öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda fazlasıyla yeterli olduğunu da neredeyse herkes kabul eder. Burada kampüs çok geniş bir alana yayılmış durumda diyebilirim. Kampüsün içerisinde yok yok. Cinetekno, marketler, hastane, Şiraze kitap kafe, Kampüs Kafe, Tarçın Restoran, Atapark (İİBF arkası) kütüphane, postane, bankalar... Yani bir öğrenciye sosyal olarak da eğitim hayatı olarak da lazım olabilecek her şey kampüste var. Hani öğrenci olsam, hele hele yurtlarda kalsam, hiç şehire falan inmem, her şeyimi üniversitede hallederim. Eğitim olanaklarına baktığımızda ise gerçekten çok iyi bir kütüphanenin olduğunu söyleyebilirim. Hatta bunu sadece ben söylemiyorum, İlber Ortaylı da söylüyor. Katıldığı bir tv programında taşrada düzgün kütüphane bulunmadığını ama Erzurum'unkini istisna saydığını söylemiştir. Aslında üniversitede kütüphane olarak bilinen iki bina var. İlki cidden kütüphane. Üç katlı falan bir yer. Çok fazla kitap var. İkincisi de üç katlı ama orası okuma ve çalışma salonu. Sadece bireysel ve grup halinde çalışılabilecek alanlar var burada, kitap yok. Öğrencilerin faydasına sunulan bilgisayar labaratuvarı da bu binada yer alıyor. Binanın hemen karşısında da benim işyerim var. Eğitim kalitesi ile ilgili olarak tüm hocaları ve öğrencileri tanımadığım, tüm bölümleri de bilmediğim için genel bir yorum yapmayacağım. Ancak mezunu olduğum İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi hakkında yorum yapacak olursam özellikle İşletme bölümündeki hocaların harikulade hocalar olduğunu söyleyebilirim. Aslında elimde rakamlar, istatistikler, yapılmaya çalışılan planlar falan var ama izinsiz yazmam suç teşkil edeceği için en fazla bu kadar yazabiliyorum.

Tercih için düşünenlere özelden yardımcı olabilirim. Tercih edenlerle kayıtlarda görüşmek üzere.
0 yorum