up
ara
Katılım Tarihi : 31 Temmuz Çarşamba 2019 13:13 - 19 gün
nilay özcan

nilay özcan

@nilayozcan

Dizisi ile kitabı birbirinden çok farklıydı. İlk başta dizisini izleyip sonradan almıştım kitabını buna rağmen kitap daha güzeldi, kurgu daha mantıklı, olaylar daha heyecanlıydı. Dizide sürekli Reyyan’ın kaçışını ve Miran’ın kovalayışı vardı. Kitapta daha farklı olaylar vardı. Edebi bir değeri olmasa da gayet güzel kurgulanıp yazılmış bir kitaptı. Okuyacak herkese tavsiye ederim.
ataç ikon Hercai
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 yorum
hidayet çelik (@celik65)
Kipabı diziye tercih ederim... çünkü bir kitabı okurken o insanın gözünden canlanır yüzler, renkler, hisler farklı farklı olur onu yaşarsın bütünleşirsin. Dizi seyrederken ise başka bir insanın gözünden bakarız ve o duyguyu yakalıyamayız.
06.08.19 beğen cevap
nilay özcan

nilay özcan

@nilayozcan

kaderinin bahtından daha kara olduğunu düşünür. paylaşım fotoğrafı
kaderinin bahtından daha kara olduğunu düşünür.
Kendi karakterimle bağdaştırdığım ruh haline hayranım. Benim şuan ifade edemediğim birçok şeyi, geçmişte bir zamanlar, bir yerde benim hissettiğimi hisseden birisinin olması ve bunu, benim söyleyemediğim her şeyi ifade eden birisinin olması benim için harika bir şey🌿
ataç ikon Sabahattin Ali Yaşamı, Sanatı, Eserleri
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
nilay özcan

nilay özcan

@nilayozcan

 paylaşım fotoğrafı
İyi bak yalnızlığına ve kızma etrafına. Onlar sayesinde bildin kıymetini yalnızlığın.
🐚
İyi geceler 🍂
0 yorum
nilay özcan

nilay özcan

@nilayozcan

Konusu bakımdan güzel bir kitaptı. Birçok eksiğinin olmasını acemi olmasına verebilirim fakat sonunda büyük bir eksiklik vardı. Sanırım şunu amaçlamış yazar.

Bilen bilir, Koray Yersüren’in bu kitabından önce çıkarmış olduğu Gözlük-1 ve Gözlük-2 adlı kitapları var. Bu kitabın yan karakterleri, kimliği kirletişmişler mabedinin ana karakteridir. Bu kitabın sonunu bilerek öyle bitirmiş olmalı, gözlük -2 kitabında devamına yer vermiş çünkü, ya güzel bir şey yapmaya çalışmış yada diğer kitaplarının da okunmasını istemiş olabilir. Her neyse, yazın okumalık çerez tadında bir kitaptı. 🌿
ataç ikon Kimliği Kirletilmişler Mabedi
kitaba 5 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum