up
ara
Film İzle

Film İzle

@filmizle

Tarihin ilk cinsiyet değiştirme hikayesi beyazperdede!
https://www.resimag.com/
Gösterime girdiği bazı ülkelerde ahlaksız bulunması sebebiyle gösterimden kaldırılan Danimarkalı Kız, 12 Şubat 2016'da Türkiye'de vizyona girecek.

Her Şeyin Teorisi filminde Stephen Hawking'e olan benzerliğiyle şaşırtan ve müthiş oyunculuğuyla beni oldukça etkileyen Eddie Redmayne, bu defa cinsiyet değiştiren bir adam rolünde.
Eddie Redmayne ile başrolü paylaşan diğer başarılı oyuncu ise 2015'in Aksiyon Severlerin Mutlaka İzlemesi Gereken Aksiyon Filmlerinden biri olan Kod Adı: U.N.C.L.E.'dan tanıdığımız Alicia Vikander.

https://www.resimag.com/
Film, tarihte ilk cinsiyet değiştirme operasyonlarından birini geçiren Einar Wegener'in gerçek hayat hikayesini konu alıyor.
Einar Wegener, çocukluğundan beri içinde olan eşcinsel duyguları bastırmaktadır. Bir gün kendisi gibi ressam olan karısı Gerda için kadın kıyafetleri giyerek poz vermeye başlar ve o güne kadar bastırdığı duyguları gün yüzüne çıkar.
Çizmiş olduğu tablo ile büyük ilgi gören Gerda, bir yandan uzun zamandır istediği üne kavuşurken bir yandan da kocasını kaybetmektedir.

En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu başta olmak üzere 4 dalda Oscar'a aday olan filmin Türkiye'de nasıl karşılanacağını merakla beklemekteyim.

https://www.youtube.com/w...h?v=d88APYIGkjk
0 yorum