up
ara
Neokur kampı ilkbahara ertelendi paylaşım fotoğrafı
Neokur kampı ilkbahara ertelendi
Merhaba arkadaşlar, bu ay gerçekleştirmeyi planladığımız kamp etkinliğinin ilkbahara ertelendiğini üzülerek bildirmek zorundayım. Kamp duyurusunu yaptıktan sonra beni çok heyecanlandıran, çok mutlu eden geri dönüşler aldım. İçlerindeki doğa sevgisinin uyandığını, çok heveslendiklerini, hatta çocuklarıyla birlikte katılmak istediklerini söyleyenler oldu. Ancak çoğu kişinin ortak kaygısı hava şartlarıydı. Hak vermemek mümkün değil. Şimdiden sonra havalar soğuk, kapalı ve zaman zaman yağışlı olacak. Katılımcılardan bir kişi bile çok üşür ve katıldığına pişman olursa büyük üzüntü duyar ve kendimi suçlu hissederim. İsterim ki birlikte yapacağımız ilk kampımızda kimse üşümesin, kimse pişman olmasın, çok eğlenelim. =) Bu nedenle kamp etkinliğimizi ilkbaharda yeniden gündeme getirmek üzere şimdilik rafa kaldırıyorum.

Kendine güvenen ve her koşulda kampa varım diyenler varsa kendilerine kamp grupları ve kamp yerleri konusunda önerilerde bulunabilirim. Kış boyunca muhteşem kış kampları olacak. Ben de katılacağım bazılarına. İletişimde kalalım.

Sizi ilkbahara kadar daha da özendirmek için şuraya Instagram hesabımı tekrar bırakayım: https://www.instagram.com/brcsezginn/ Hesabımı aktif olarak kullanmaya yeni başladım. Henüz paylaşmadığım birçok kamp fotoğrafım var. Artık yenileri ve eskileri karışık olarak paylaşacağım. =)

Şimdilik kamptan haberler bu kadar. =) Görüşmek üzere. Sevgiler.
7 yorum
EL_NINO (@elnino)
⛺️🏕🚀
15.11.18 beğen 1 cevap
Hakan (@hakani)
Ya ilkbaharda şöyle üç dört günlük olsa belki ben bile gelebilirim. Bir günlük kamp sıkıntı bana, mesafe çok uzak olunca
15.11.18 beğen 1 cevap
balçıklımısra (@tahagur)
Teşekkürler
15.11.18 beğen 1 cevap