up
ara
ÜYELER
DİĞER

Popüler Diziler

Neokur kullanıcıları tarafından en çok oy verilen ve izlenen dizilerin yer aldığı listedir. Geniş kitleler tarafından en sevilen diziler listelenmektedir.
Man Seeking Woman
9.0
Önceleri "Saturday Night Live"in yazım ekibinde olan Simon Rich'in kısa öykülerinden oluşan "The Last Girlfriend on Earth."'e dayanan bu komedi dizisinde, Josh Greenberg'in hayatının aşkını bulması yolundaki macerasına tanık olacağız.
Billions
9.0
Billions (2016)
Başrollünde oyuncu Paul Giamatti yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Billions isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mistresses
9.0
Mistresses (2013)
Başrollünde oyuncu Adam Rayner yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Kadın Erkek İlişkileri türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mistresses isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kiralık Aşk
7.6
Defne, anneannesi ve kardeşleriyle yaşayan ve geçimini garsonluk yaparak sağlayan bir kızdır. Ömer ise, ünlü bir ayakkabı markasının sahibi olan zengin bir adamdır. Ömer'in yengesi Neriman'ın kurduğu aşk oyunu ile biraraya gelen ikili, birbirlerine aşık olurlar. Ancak Ömer'in, her şeyin bir oyunla başladığından haberi yoktur.
Diriliş
9.6
Diriliş (2014)
Başrollünde oyuncu Engin Altan Düzyatan yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Anadolu Tarihi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anadolu Tarihi, Selçuklu Tarihi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Diriliş isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güneşin Kızları
6.6
Başrollünde oyuncu Emre Kınay yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güneşin Kızları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
 İlişki Durumu Karışık
6.6
İlişki Durumu: Karışık, Kore yapımı Full House dizisinden uyarlanmış olan romantik komedi dizisidir. Aşk, arkadaşlık, yanlış anlaşılmalar, gurur, kıskançlık gibi konuların işlendiği dizide, 4 gencin arasında yaşanan ve giderek daha karmaşık bir hal alan aşk hikayesini izleyeceğiz.
Kırgın Çiçekler
7.0
Başrollünde oyuncu Gökçe Akyıldız yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırgın Çiçekler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan
6.2
Başrollünde oyuncu Fikret Kuşkan yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Tarih türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
7.0
Hızır Çakırbeyli, genç yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu dünyada büyümüş olan bir adamdır. Bu alemde kendisine Hızır Reis diye hitap edilmektedir. Abisini kaybettikten sonra onun yerine bir mafya masasına oturur ancak masanın lideri ile ilgili bilmediği çok önemli bir sır vardır.
/ 4