up
ara
Katılım Tarihi : 20 Haziran Perşembe 2019 1:02 - 32 gün
prosec

prosec

@prosec

Sosyal Medya Acizliği
Daha yeni oluşturduğum profilimle hemen bi şeyler yazma isteğim geldi. Kendimi çok güzel sözlü ifade edebilen ben bir türlü yazı yazamıyorum arkadaşım. Bana da dediler ki kendini geliştirmek için madem çırpınıyosun bir yerden başlaman gerekir ben de baktım araştırdım buldum burasını.

Sosyal medyanın kıskançlığından dolayı geldim buraya. Yapmak istediklerimi muhteşem gösterip de kıskandıran instagramdan uzaklaşmak adına bir parça içe dönüş yaşamak istediğimden. Kıskançlığımı itiraf etmek istiyorum buraya. Sisteme küfür etmemekle birlikte ve değişmekte olan bana karşı açtığım savaştan sıyrılmaya çalışıyorum.

Geçenlerde otururken yani kıskanıyorum yine başka hayatları neden dedim kendi kendime. Neden yapmak istediğin bir sürü bi şey varken kendine sürekli bahane buluyorsun. Gece 3.30 , balkonda oturup sabahın olmasını bekleyene kadar sigara içiyorum sonra farkına vardım bi şeylerin. Farkına vardım dediğim de yılların vermiş olduğu tamamlanma sesini duydum. Zıııırrrr. Dedim evet buldun işte yanlışı. Neymiş dedim sonrasında. Bir baktım ki isteklerim aslında başkalarının istekleriymiş. Herkesin zamanı kendine farklı , herkesin dünyası da kendine dönüyormuş. Benim zaman kavramımla yapmak istediklerimin ve olması gereken zamanının aynı işlememesiymiş. Oluştur dedim dünyanı ne var seni şuanda mutlu eden. Umursamamak olduğunu buldum sonra. Umursadıkça umursadığım insanlara dert ve tasa getirdiğimi ve kendime de azap çektirdiğimi farkettim.


Bir müddet sonra hiç ilginiz olmayan konularda bir sürü açıklama yapmaya başlayacağım belki de ilginizi çekmemesi bile umrumda olmaz.
0 yorum