up
ara
ÜYELER
DİĞER

Eroin Sözleri ve Film Replikleri

İçerisinde Eroin geçen, Eroin temalı, Eroin tarafından söylenmiş veya Eroin hakkında sözler ve film replikleri listelenmektedir.
Burcu S.

Burcu S.

@bs

Hayatı seçin. İş bulun. İşinizde ilerleyin. Aile kurun. Büyük ekran bir televizyon alın. Çamaşır makinesi, araba, cd player, elektrikli konserve açacağı alın. Sağlığınıza dikkat edin. Kollesterolünüzü düşük tutun ve kendinize diş sigortası yaptırın. İpotekle ev alın. İyi bir ev için çalışın. Arkadaşlarınızı seçin. Hobileriniz için ayrı giysiler ve uyumlu çanta kullanın. Doğru dürüst bir çatısı olan, üç odalı pahalı bir daire kiralayın. D.I.Y’e gidin ve Pazar sabahı orada ne işiniz olduğunu düşünün. Kanepenizde oturun, televizyonun beyninizi yıkamasına izin verin, ruhunuzu o salak yarışmalara satın ve bir şeyler tıkının. Tüm bunları yaptıktan sonra intihar edin. Sırf neslinizi devam ettirebilmek için… Ürettiğiniz o sersem bebelerin ortalığa işemesini izleyin. Geleceğinizi seçin. Hayatı seçin. Ama neden böyle bir şey yapayım ki? Ben hayatı seçmemeyi seçtim. Ben başka bir şey seçtim. Neden mi? Hiçbir nedeni yok. Kim eroin bulabildiği sürece nedenleri düşünür ki? (Mark “Rentboy” Renton)
Trainspotting
filme 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 1 yorum
Alp Kerat (@alpkerat)
intihar edin değil kardeşim
03.03.17 beğen cevap
Burcu S.

Burcu S.

@bs

– 20. yüzyılın en başarılı müzisyeni olmak herkese göre bir başarıdır bence.
+ 34 yaşında beş parasız, sarhoş ve eroin çekmiş şekilde ölmek benim başarı anlayışım değil mesela.
– 34 yaşında sarhoş ve beş parasız şekilde ölüp insanların yemek masasında benden bahsetmesini, 90 yaşında zengin ve ayık şekilde ölüp kimse tarafından hatırlanmamaya tercih ederim.
Whiplash
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum