up
ara

Kafa Karışıklığı İle İlgili Sözler ve Kitap Alıntıları

İçerisinde Kafa Karışıklığı geçen, Kafa Karışıklığı temalı, Kafa Karışıklığı tarafından söylenmiş veya Kafa Karışıklığı hakkında sözler ve kitap alıntıları listelenmektedir.
Hande

Hande

@handec

Yıllar geçtikçe bu önyargılar yüzünden çok canım yandı. Çünkü bir çok kişinin kafasındaki Zülfü Livaneli imgesi benimle çakışmıyordu. Bu yüzden aşırı bir değişiklik içinde olduğumu düşünüyorlardı. Bazı kişiler beni ilkin okuma yazma bilmeyen aşık olarak duymuş ve plağımı dinledikçe buna inanamamışlardı.
0 yorum
Postnatal aşama "artık" ile "henüz" arasında bir noktanın adı. Artık hamile olmayan ama henüz anne olduğunu da tam anlamıyla idrak edemeyen kadının arada kalmışlığı, sıkışmışlığı, kafa karışıklığı. Bir eşik. Araftan bir kesit belki de.
Her eşik gibi, bunun da cinleri var. Loğusaya dadanan cinler...
ataç ikon Siyah Süt
6.5 (286 oy)
0 yorum
Hep Okur

Hep Okur

@okumak

"Kafamda tonlarca soru varken sustum."
ataç ikon Deliduman
7.7 (325 oy)
0 yorum
Kıymet Ceviz

Kıymet Ceviz

@kiymetceviz

Yaratılan siyasal şiddet müthiş bir kafa karışıklığı doğurarak en yakın dostlukları bile parçaladı. Bahse girerim etrafınızda son beş yılda sadece gündemdeki olaylarda alınan farklı pozisyonlar sebebiyle birbirine selam vermeyi kesmiş insanlar vardır. Herhangi bir dayanışmayı imkânsız kılan bu ilişki çürümesi bizi bugün en makul asgari talepler için bile bir araya gelemez insanlar yaptı. Herkes birbirinin samimiyetini, güvenirliliğini saplantılı biçimde sorgular hale geldiği için yan yana durmak artık yor. Artık herkes birbirinden şüpheleniyor. Artık herkes tek başına.
ataç ikon Kayda Geçsin
8.9 (26 oy)
0 yorum