up
ara

ömer Furkan Yetişir

Remember Yesterday Dream About Tomorrow But Live Today
Doğum Tarihi : 15 Ekim Salı 1985
Katılım Tarihi : 27 Aralık Cuma 2013 17:34 - 2067 gün
Cinsiyet : Erkek
Şehir : Trabzon / Türkiye (Turkey)
Remember Yesterday Dream About Tomorrow But Live Today
ikinci kitap olan iki kule maceranın tam ortasında kalan küçük ama büyük işler başaran hobbitlere odaklanmış.kitaptaki tüm karakterler gerçekten kendine özgü.korkak olmalarıyla tanınan hobbitlerin yürekleriyle ne işler başardığına sizde şaşıracaksınız.bir solukta okuyacağınızı tahmin ediyorum.
0 yorum
kitabın bir miktar abartıldığını düşünüyorum.genelde akıcı ve sürükleyici bir hikayesi var ama sadece bukadar.kişiye çok fazla şey katmıyor.hikaye biraz saçma bitiyor.son olarak kişi ve ortam tasvirleri biraz yetersiz.suç ve cezadan sonra basit geldi bana.
sonuç olarak akıcı ve sürükleyici bir kitap arayanlar için tavsiye edebilirim ama size pek bişi katmayacaktır.vakit geçirmek için iyi bir seçim.
ataç ikon Olasılıksız
8.7 (2639 oy)
0 yorum
üçlemenin son kitabı içerik olarak en dolusu diyebilirim.dostluk yiğitlik ve umut.bazen hüzünleneceksiniz bazen gülecek bazende heyecandan elleriniz titreyecek.acımasız savaşlar en acımasız düşmanlar.diyer herkez kaçarken orda kalıp ölümüne savaşan yüzük kardeşleri.
yüzüklerin efendisi serisi tüm övgüleri hak ediyor.
1 yorum
Pınar (@pnarz)
Filimiyle aynımı
18.06.17 beğen cevap
ben bu kitabı 13 yaşımdayken okudum.ozamanlar adı sıkça duyulan pek bilinen bir kitap deyildi.okumaya başlamamla ikinci ve üçüncü ciltlerini para biriktirip almam bir oldu.bugüne kadar gördüğüm en sürükleyici kitap diyebilirim.ilerleyen yıllarda masa üstü frp oyunlarına merak saldım bu kitap sayesinde frp dünyalarına aşık oldum kısacası.kıtap hem polisiye hem aşk hem macera hem dram hemde umut içeriyor.size bir şey katarmı? bence evet.herkez bu kitabı okumalı.filmlerine gelince gerçekten çok güzel çekmişler orta dünyayı ancak ne yalan söyleyim kitabın yerini tutması mümkün deyil.eğer filmlerini izlediyseniz bir de kitabını deneyin arada çok fark var.umutsuz ve ölümcül bir yolduluğa çıkan yüzük kardeşliğini sizde tanıyın.pişman olmayacaksınız.
0 yorum