up
ara
ÜYELER
DİĞER

Unutulmaz Diziler

Yayınlandığı döneme damgasını vurmuş, senaryosuyla, oyuncu kadrosuyla izleyicilerini televizyon karşısına bağlamış en unutulmaz diziler.
İşler Güçler
9.0
Başrollünde oyuncu Yılmaz Gruda yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Star TV türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Star TV, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İşler Güçler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hatırla Sevgili
8.5
Yayınlandığı yıl çok izlenen ve hala en iyi yerli diziler arasında adı geçen Hatırla Sevgili, bir yandan yakın tarihin siyasi olaylarını yansıtırken bir yandan da dönemin zor koşulları ve görüş ayrılıkları altında yaşanan bir aşk hikayesini ele alıyor.
Ekmek Teknesi
9.1
Başrollünde oyuncu Kadir Çöpdemir yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ekmek Teknesi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Seksenler
8.5
Seksenler (2011)
2012 yılında TRT'de yayınlanmaya başlayan dizi, özellikle 80'ler dönemini yaşamış olan izleyiciler tarafından çok sevildi. Kimini çocukluğuna, kimini gençlik yıllarına götüren, dönemin yaşam tarzını, modasını, insan ilişkilerini, siyasi olayların etkilerini, kısacası 80'lere dair her şeyi yansıtan keyifli bir sit-com dizisidir.
Aşk-ı Memnu
7.7
Eşi vefat ettikten sonra içine kapanan ve kendisini çocuklarına adayan Adnan, aradan yıllar geçtikten ve çocukları büyüdükten sonra hiç beklenmedik bir şekilde Bihter adında genç bir kadına aşık olur ve onunla hayatını birleştirir. Ancak, Adnan'ın öz çocuğu gibi sevdiği evlatlık oğlu Behlül ile Bihter arasında yasak bir aşk başlaması, yıllardır sakin bir hayat sürdürmüş olan ailenin hayatını geri dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.
Süper Baba
9.4
Süper Baba (1993)
Filmde, Fiko lakabıyla tanınan Fikret Aksu adında 3 çocuklu bir babanın hayat hikayesi anlatılmaktadır. Sevdiği kadın ile evlenmeyip hayatının hatasını yaparak zengin bir kadınla evlenen ve daha sonra boşanan Fiko'nun aşk konusunda şansı bir türlü dönmez. Fiko, bir yandan kendi duygularıyla baş etmeye çalışırken bir yandan da çocukları için iyi bir baba olmaya çaba göstermektedir.
Bizimkiler
9.0
Bizimkiler (1988)
1989 -2002 yılları arasında yayınlanmış olan Bizimkiler dizisi, en uzun süren yerli dizilerden biridir. Bir apartman sakinlerinin hayatlarına değinen, bazen güldüren bazen duygulandıran ve İzleyen herkesin mutlaka kendi hayatından bir şeyler bulduğu unutulmaz bir dizidir.
Elveda Rumeli
8.6
Başrollünde oyuncu Şebnem Sönmez yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Köy türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elveda Rumeli isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çocuklar Duymasın
7.9
Başrollünde oyuncu Volkan Severcan yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Aile Hayatı, Aile İlişkileri türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çocuklar Duymasın isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Asmalı Konak
7.6
Başrollünde oyuncu Nurgül Yeşilçay yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Asmalı Konak isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Muhteşem Yüzyıl
7.2
10. Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatı, dönemin saray ve harem hayatı, saray içi entrikalar ve Hürrem Sultan'ın çocuklarını başa getirmek için girdiği mücadeleler anlatılmaktadır.
Yalan Dünya
8.3
Yalan Dünya (2011)
Başrollünde oyuncu Gülse Birsel yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Sitcom türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalan Dünya isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öyle Bir Geçer Zaman Ki
8.4
Başrollünde oyuncu Ayça Bingöl yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Siyasi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Siyasi, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kavak Yelleri
7.1
Başrollünde oyuncu İbrahim Kendirci yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kavak Yelleri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaprak Dökümü
7.8
Başrollünde oyuncu Ahmet Saraçoğlu yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Kanal D türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaprak Dökümü isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çalıkuşu
8.6
Çalıkuşu (2013)
Başrollünde oyuncu Ferhan Şensoy yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Biyografi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çalıkuşu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yabancı Damat
7.4
Başrollünde oyuncu Zeki Alasya yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yabancı Damat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurt Seyit ve Şura
7.5
Başrollünde oyuncu Demet Özdemir yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt Seyit ve Şura isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yer Gök Aşk
7.6
Başrollünde oyuncu Murat yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yer Gök Aşk isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kampüsistan
7.8
Başrollünde oyuncu Tuğçe Kazaz yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kampüsistan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 4