up
ara
Doğum Tarihi : 31 Aralık Perşembe
Katılım Tarihi : 30 Temmuz Cumartesi 2016 23:14 - 1081 gün
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalar
Film bitiminde keşke bu filmi sonsuzluk savaşını izlemeden önce izleseymişim dedim.Doktor Strange sonsuzluk savaşında gördüğümde açıkçası pek anlam verememiştim gücüne yaptıklarına(ki bu tamamen benim cahilliğimden) ama filmi izleyince bayıldım ve şu an ikincisini sabırsızlıkla bekleyenler kervanına katılmış bulunuyorum. Bu tarz fantastik filmler izlemeyi çok severim birçok bu tarzda filmde izlemişimdir ama bu efekt açısından zirveydi. Hipnotize olmuşcasına filmi izledim.Ki bana göre fantastik filmlerde oynayan oyuncular diğerlerine göre bir tık daha üst seviyede bir oyunculuk sergiliyorlar çünkü arkada bir yeşil ekran önlerinde bir kamera tüm olay yaşanıyormuşcasına oynuyorlar tamamen hayal gücü ve büyük bir beceri gerektiriyor.Filmin efektleri oldukça fazla olduğu için oyunculuğunda bir o kadar fazla olduğunu düşünüyorum o yüzden oyunculuklarına diyecek bir söz bulamıyorum.Çok güzeldi.


İzlemek için film aradığın için burayı okuyorsan bu paragrafı geçmelisin bir miktar heyecanını kaçırabilirim filmin.
--->Filmde beğenmediğim bir kısım vardı o da çok çabuk anlaşmaya varıldı çok çabuk kötülük ortadan kalmış gibi geldi bana koskoca evrenleri yok eden bir varlığın bir anlaşma ile yenilgiye uğraması bilemiyorum sonu oldu bittiye gelmiş gibi geldi.<---

Süper kahramanın gücü de hoşuma gitti.Başka bir evrenden gelme değil ama gücü oldukça fazla düşünsenize zamanı kontrol ediyor ve daha neler neler kısacası efektleriyle,oyunculuklarıyla, konusu ile izlenmesi oldukça keyifli bir film olduğunu düşünüyorum.İzlemenizi öneririm.
Doktor Strange
filme puan vermedi
0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalarrr
Bu film hakkında yorum yapmakta ve buradaki rafıma eklemek için çok geç kaldım. Çok iyi hatırlıyorum bu filmi 2013 senesinde bir kanalda izlemiştim. Doğal olarak dublaj olarak izlemiştim bu nedenle oyuncularda olsun filmde olsun dikkatim çok yoğun değildi.Televizyonda film var yapacak bir şeyim yok bunu izleyeyim bari modundaydım. Daha sonra bu filmi altyazılı ve daha dikkatli bir şekilde izledim.Ve şu anda canım her film izlemek istediğinde ilk açmak istediğim film oluyor sanırım beş ya da altı kez izlemişimdir.Bu filmin önemi de şudur ki ; Tom Cruise'u bana tanıtmış olması ( çok geç olsa da :D)
Film aksiyon adına hızlı sahnelerin eğlenceli bir biçime getirilmesiyle oluşmuş. Oyuncular arasındaki uyum çok güzeldi.Film arasında geçen minik komiklikler aksiyon filmini oldukça izlenebilir bir hale getirmiş. Eee zaten oyuncuların kalitesinden ve yeteneğinden söz etmeye pek gerek yok onların yetenekleri tescillenmiş.Yani demem o ki eğer aksiyon filmi izleyeyim ama aksiyondan boğulmayayım filmin içinde sevgiden de bir şeyler bulunsun ama romantik filme bağlamasın birazda güldürsün diyorsanız izleyin derim gerçekten eğlenebileceğiniz sizi saracak bir film. Hatta belki izledikten sonra sizde benim gibi bir kaç defa daha izlersiniz :D
Gece ve Gündüz
filme puan vermedi
0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Şu anda, sana güzel bir söz söyleyebilmek için, on bin kitap okumuş olmayı isterdim" dedi: Gene de az gelişmiş bir cümle söylemeden içim rahat etmeyecek: “Seni tanıdığıma çok sevindim kendi çapımda.
ataç ikon Tutunamayanlar
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalar
Ne filmin konusunu okudum ne fragmanını izledim direk açtım izledim çünkü fragman izlediğimde her türlü filme karşı ön yargılı oluyorum sırf bu yüzden çok geç izlediğim ve pişman olduğum bir sürü film var ama keşke bu filmin fragmanına baksaymışım.
Film çok donuktu ne sevgiyi ne hüznü ne de neşeyi hissedebildim bomboş ekrana baktım adetim değildir filmi yarıda bırakabilsem bırakırdım ama sonuna kadar izledim sonuna kadarda hiç fikrim değişmedi sıkıcı bir filmdi bireysel olarak hayran kitlesi çok olan iki oyuncuyu başrol yapmışlar ikilinin konuşmalarına birkaç öğütle karışık acıklı söz eklenmiş ve romantik film olarak seyirciye sunulmuş ben pek sevmedim ve pekte izlenilmesini önermiyorum bana göre zaman kaybıydı.
Sonsuz Aşk
filme 3 verdi
1 yorum
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
Sen seyrettiğine bin pişman, ben şu incelemeyi okuduğuma bin pişman 😁😁 yani şuna değer deyip kaç harf kullandın öyle @xakylx merdivenaltı film diyelim kapansın 😁😁
25.04.19 beğen 2 cevap
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalar
Filmi izleme sebebim ne bir replik ne bir fragman ne öneri ne de rast geldim izleyeyim değil açıkçası benim bir film izleme kültürüm de yoktur.Yönetmen veya hikayeyi yazana göre izlemem filmi veya herhangi bir kategori tercihim yoktur.Belli oyuncuları keşfetme sürecim vardır. Bu süreçte tanımaya çalıştığım veya beğendiğim oyuncuların filmlerini izlerim bu filmi de öylelikle açtım he birde eski yani en aşağı bundan on yıl on beş yıl geçmiş filmler çok cazip geliyor bana.Bu kısım benimle ilgili olan kısımdı birkaç saniyenizi çalmış bulundum tüh :)

Alt yazılı tercih ettiğim için kalitesi baya bir düşüktü ama ona rağmen izlemeyi bırakmadım çünkü günümüzde yaşanan o karmaşık ilişkilere paralel bir şekilde ilerliyordu. Filmde bir sahne vardı ve aşkın bir insanın başına birden fazla kez gelebileceği söyleniyordu ama bence esas kızımız aşk ve hoşlanmayı karıştırıyordu. Spoiler verdiğimi düşündüyseniz düşünmeyin demek istediğim klasik sonlu bir film olmuş gidişatını çok rahat tahmin edebilirsiniz eğer romantik film izlemeyi çok seviyorsanız ve çok fazla izlemişseniz izlemeyin zevk almazsınız tatmin etmez sizi. Genel olarak bakıldığında evet izlenebilir kendinizden yaşanmışlıklarınızdan bir şeyler görebilir birkaç güzel söz bulabilirsiniz yüzünüze hafif bir tebessüm kondurabilirsiniz ama dönüp bir daha izlemek istemezsiniz.
Bazıları Çabuk Bıkar
filme puan vermedi
1 yorum
Yılmaz (@hayalet350)
Beni takip edermisin
28.07.18 beğen cevap
xAkylx

xAkylx

@xakylx

merhabalar
Film olarak fantastik bağımlıları için basit hatta zaman kaybı gibi gelebilir.Ben öyle olmadığım için pekte zaman kaybı gibi gelmedi ama sıkılmadım da değil. İlk sahneler çok güzeldi.Merak üst seviyedeydi sonuçta her kısmında farklı dövme olan insanlar geziniyor ortalıkta 'bu kim ? acaba ? hangisi iyi hangisi kötü ?' tarzı sorularla film akıcıydı sonra bide Jace var tabi ki :) ufak esprilerle aksiyon ve merak içinde gülümsüyorsunuz.
İlk bir saat baya keyif alarak geçirdim ama sonradan film sıkmaya başladı ve her şey karman çorman oldu bir yerden kurt adam bir yerden iblis bir yerden gölge avcısı...
Çok uzatmadan genel olarak baya keyif aldım ve bittiğinde baya meraklandım inşallah ikincisi de çekilir.Zaman kaybı olarak da görmedim fantastik filmde çok detaycı değilim derseniz izlemenizi öneririm :)))
0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Nasıl oluyordu da bazen böyle oluyordu ? İçiniz birini tanımayı niçin bu kadar istiyordu ? Bu garip çekim neye göre belirleniyordu ?
ataç ikon Dengesiz Bir Aşkın Anatomisi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum