up
ara

xAkylx

xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalar
Film bitiminde keşke bu filmi sonsuzluk savaşını izlemeden önce izleseymişim dedim.Doktor Strange sonsuzluk savaşında gördüğümde açıkçası pek anlam verememiştim gücüne yaptıklarına(ki bu tamamen benim cahilliğimden) ama filmi izleyince bayıldım ve şu an ikincisini sabırsızlıkla bekleyenler kervanına katılmış bulunuyorum. Bu tarz fantastik filmler izlemeyi çok severim birçok bu tarzda filmde izlemişimdir ama bu efekt açısından zirveydi. Hipnotize olmuşcasına filmi izledim.Ki bana göre fantastik filmlerde oynayan oyuncular diğerlerine göre bir tık daha üst seviyede bir oyunculuk sergiliyorlar çünkü arkada bir yeşil ekran önlerinde bir kamera tüm olay yaşanıyormuşcasına oynuyorlar tamamen hayal gücü ve büyük bir beceri gerektiriyor.Filmin efektleri oldukça fazla olduğu için oyunculuğunda bir o kadar fazla olduğunu düşünüyorum o yüzden oyunculuklarına diyecek bir söz bulamıyorum.Çok güzeldi.


İzlemek için film aradığın için burayı okuyorsan bu paragrafı geçmelisin bir miktar heyecanını kaçırabilirim filmin.
--->Filmde beğenmediğim bir kısım vardı o da çok çabuk anlaşmaya varıldı çok çabuk kötülük ortadan kalmış gibi geldi bana koskoca evrenleri yok eden bir varlığın bir anlaşma ile yenilgiye uğraması bilemiyorum sonu oldu bittiye gelmiş gibi geldi.<---

Süper kahramanın gücü de hoşuma gitti.Başka bir evrenden gelme değil ama gücü oldukça fazla düşünsenize zamanı kontrol ediyor ve daha neler neler kısacası efektleriyle,oyunculuklarıyla, konusu ile izlenmesi oldukça keyifli bir film olduğunu düşünüyorum.İzlemenizi öneririm.
Doktor Strange
filme puan vermedi
2 beğen · 0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalar
Filmi izleme sebebim ne bir replik ne bir fragman ne öneri ne de rast geldim izleyeyim değil açıkçası benim bir film izleme kültürüm de yoktur.Yönetmen veya hikayeyi yazana göre izlemem filmi veya herhangi bir kategori tercihim yoktur.Belli oyuncuları keşfetme sürecim vardır. Bu süreçte tanımaya çalıştığım veya beğendiğim oyuncuların filmlerini izlerim bu filmi de öylelikle açtım he birde eski yani en aşağı bundan on yıl on beş yıl geçmiş filmler çok cazip geliyor bana.Bu kısım benimle ilgili olan kısımdı birkaç saniyenizi çalmış bulundum tüh :)

Alt yazılı tercih ettiğim için kalitesi baya bir düşüktü ama ona rağmen izlemeyi bırakmadım çünkü günümüzde yaşanan o karmaşık ilişkilere paralel bir şekilde ilerliyordu. Filmde bir sahne vardı ve aşkın bir insanın başına birden fazla kez gelebileceği söyleniyordu ama bence esas kızımız aşk ve hoşlanmayı karıştırıyordu. Spoiler verdiğimi düşündüyseniz düşünmeyin demek istediğim klasik sonlu bir film olmuş gidişatını çok rahat tahmin edebilirsiniz eğer romantik film izlemeyi çok seviyorsanız ve çok fazla izlemişseniz izlemeyin zevk almazsınız tatmin etmez sizi. Genel olarak bakıldığında evet izlenebilir kendinizden yaşanmışlıklarınızdan bir şeyler görebilir birkaç güzel söz bulabilirsiniz yüzünüze hafif bir tebessüm kondurabilirsiniz ama dönüp bir daha izlemek istemezsiniz.
Bazıları Çabuk Bıkar
filme puan vermedi
7 beğen · 1 yorum
Yılmaz (@hayalet350)
Beni takip edermisin
28.07.18 beğen cevap
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalarrr
Bu film hakkında yorum yapmakta ve buradaki rafıma eklemek için çok geç kaldım. Çok iyi hatırlıyorum bu filmi 2013 senesinde bir kanalda izlemiştim. Doğal olarak dublaj olarak izlemiştim bu nedenle oyuncularda olsun filmde olsun dikkatim çok yoğun değildi.Televizyonda film var yapacak bir şeyim yok bunu izleyeyim bari modundaydım. Daha sonra bu filmi altyazılı ve daha dikkatli bir şekilde izledim.Ve şu anda canım her film izlemek istediğinde ilk açmak istediğim film oluyor sanırım beş ya da altı kez izlemişimdir.Bu filmin önemi de şudur ki ; Tom Cruise'u bana tanıtmış olması ( çok geç olsa da :D)
Film aksiyon adına hızlı sahnelerin eğlenceli bir biçime getirilmesiyle oluşmuş. Oyuncular arasındaki uyum çok güzeldi.Film arasında geçen minik komiklikler aksiyon filmini oldukça izlenebilir bir hale getirmiş. Eee zaten oyuncuların kalitesinden ve yeteneğinden söz etmeye pek gerek yok onların yetenekleri tescillenmiş.Yani demem o ki eğer aksiyon filmi izleyeyim ama aksiyondan boğulmayayım filmin içinde sevgiden de bir şeyler bulunsun ama romantik filme bağlamasın birazda güldürsün diyorsanız izleyin derim gerçekten eğlenebileceğiniz sizi saracak bir film. Hatta belki izledikten sonra sizde benim gibi bir kaç defa daha izlersiniz :D
Gece ve Gündüz
filme puan vermedi
3 beğen · 0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

merhabalar
Film olarak fantastik bağımlıları için basit hatta zaman kaybı gibi gelebilir.Ben öyle olmadığım için pekte zaman kaybı gibi gelmedi ama sıkılmadım da değil. İlk sahneler çok güzeldi.Merak üst seviyedeydi sonuçta her kısmında farklı dövme olan insanlar geziniyor ortalıkta 'bu kim ? acaba ? hangisi iyi hangisi kötü ?' tarzı sorularla film akıcıydı sonra bide Jace var tabi ki :) ufak esprilerle aksiyon ve merak içinde gülümsüyorsunuz.
İlk bir saat baya keyif alarak geçirdim ama sonradan film sıkmaya başladı ve her şey karman çorman oldu bir yerden kurt adam bir yerden iblis bir yerden gölge avcısı...
Çok uzatmadan genel olarak baya keyif aldım ve bittiğinde baya meraklandım inşallah ikincisi de çekilir.Zaman kaybı olarak da görmedim fantastik filmde çok detaycı değilim derseniz izlemenizi öneririm :)))
5 beğen · 0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabaaaa
Eğer şuan buraya güzel film bulmak için gelip incelemeleri okuyorsanız buldunuz burayı kapatıp hemen bu filmi açın. Tavsiyeme uymanızı öneririm.Bu filmi siz deyin beş ben deyim on kişi önermiştir.Hep filmi izlemeye niyetlenip siteye giriyordum her seferinde fragmanı izliyordum ve vazgeçiyordum açıkçası sarmayacak bir film gibi geliyordu hep izlemeyi erteliyordum. Perşembe gecesi film gecesi yapıyorduk ve ne izleyeceğimizi bilmiyorduk içimizden biri son şansı açmayı teklif etti ben de dahil kimse itiraz etmedi ve filmi açtık ve bu zamana kadar erteleyip durduğuma üzüldüm.Film sadece dövüş üzerine kurulu değil ki en güzel kısmı da bu zaten tamamen dövüş değil.Biraz sevgi biraz umut biraz çaresizlik ya nasıl deyim filmde hangi duyguyu ararsanız var ve bu gerçekten filmi çok güzel yapıyor. İzleyen herkesin kendinden bir parça şeyler bulacağını düşünüyorum.
İzleyin pişman olmayacaksınız.
Son Şans
filme puan vermedi
4 beğen · 0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabalar
Öncelikle gerçekten en son izlemek istediğim tür ve bu nedenden dolayı en az izlediğim tür korku filmleridir.Bu yüzden yorum yapmam ne kadar doğru olur bilemiyorum ama yinede düşüncemi bildirmek istedim.
İzlediğim korku filmlerinden hiç bir farkı yoktu.Klasik bir şekilde ilerliyor.Bu yüzden film heyecanlı olmuyor nerede neyin olacağını biliyorsunuz.Olayı göz önüne aldığımız zaman bir gizemi yok öyle ' ay ne olacak acaba ?' tarzı sorular sormuyorsunuz kendi kendinize basit bir şekilde çözebiliyorsunuz olayı şahsen ben bile ilk yarım saatte olayı çözdüm.
Film bittikten sonra dediğim ilk şey ^keşke başka bir film izleseydim tamamen zaman kaybı oldu ^ oldu.
Siccin
filme puan vermedi
3 beğen · 0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Saniyeler önce izlemeyi bitirdim ve hemen buraya koştum.
Film oldukça hareketsiz bir şekilde ilerliyor.Hep 'Ha ! şimdi birşey olucak, kesin ilerleyen dakikalarda bir şey olucak ' diye filmi sonuna kadar izledim ama maalesef ki beklentimi karşılayacak bir hareketlilik olmadı.Belki final mükemmeldir diye bekledim ama finali de beklediğim gibi değildi.Öyle bitmesini devamı geleceğine yoruyorum.Peki bu kadar kötü yoruma rağmen neden izleyelim diyorsanız benim filmi kapatmama nedenim kesinlikle Chris Evans'tı.Gerçekten çok samimi bulduğum bir oyuncu.Mesela sizde benim gibi Chris Evans'ın iç ısıtan samimi gülüşü için izleyebilirsiniz, komik halleri için izleyebilirsiniz ya da gerçekten aşırı etkileyici bir karizması olduğu için izleyebilirsiniz.
Gece Bitmeden
filme puan vermedi
3 beğen · 0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Güzel bir kitap arayıp ya da okuyup okumamak arasında kalıp yorumlara bakan arkadaşlar merhabaaa Kendisine okuduğu için pişman olmayacağı,tekrar okumak isteyeceği,içinde macerası,aşkı olan güzel bir roman arayanlar o kitabı bulmuş bulunmakta.İlk başlarda sıkıcı ve hiç ilerlemiyor gibi gelebilir ki bana öyle gelmişti.Kitabı yarıda bırakmama sebebim matematik dersini sevmiyor oluşumdu.Kitabı bitirdiğimde yarıda bırakmamış olduğum için baya mutluyum.Teşekkürler Matematik :))
Kesinlikle okumanız için önereceğim bir kitaptır. Hiç olmadı Lucious Landrum için okuyun derim.
ataç ikon Saklı Öpücük
kitaba 9 verdi
4 beğen · 0 yorum