up
ara

Yabancı Diziler

Milyonlarca izleyicisi olan, en kaliteli en sevilen yabancı diziler.

2018 Yabancı Dizileri

You
7.9
You (2018)
New York'ta bir kitapçıda çalışan ve aynı zamanda aşırı zeki olan Joe, bir gün kitapçıya gelen Beck'e aşık olur. Joe, Beck'in kalbini kazanmak için teknolojiyi kullanıp devamlı takipçisi olur. Takıntı haline dönüşen tavırlarının sonucunda takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olur.
Tepedeki ev
8.1
Tepedeki ev (2018)
Perili köşk olarak ünlenecek olan bir evde büyüyen beş kardeşin hikayesi anlatılıyor. Yıllar sonra tekrar tepedeki evde buluşmak zorunda kalan bel kardeş bu evdeki geçmişten gelen hayaletlerle yüzleşmek zorunda kalır.
Altered Carbon
8.1
Buzda geçen 250 yıldan sonra yeni bir vücutta dirilen bir mahkûm, özgürlüğünü geri kazanmak için akılalmaz bir cinayeti çözmek zorundadır.
The Rain
8.1
The Rain (2018)
Farklı bir dünya düzenini ele alan dizi, kıyameti konu edinen ve son dönemdeki distopik tarzda diziler arasında kendine yer arıyor.
Bodyguard
8.8
Bodyguard (2018)
Dram ve politika eşliğinde iki zıt düşüncenin, karakterin seyircilere gerilim dolu dakikalar yaşatacağı dizi.
Baby
7.3
Baby (2018)
Gerçek olaylardan esinlenilerek çekilen dizi 2014 yılını anlatıyor.Netflix'in gençlik dizisi İtalyan yapımı. 6 bölümden oluşan Baby dizisinde İtalya'nın zengin ailelerinden olan iki liseli gencin seks işçiliği yaparken yakalanmasını anlatıyor. Dizinin başrollerini Benedetta Porcaroli, Alice Pagani ve Riccardo Mandolini paylaşıyor.
Insatiable
6.0
Insatiable (2018)
Kilolarıyla başı dertte olan bir genç kızın (Patty) avukat Bob desteği ile kilolarından kurtulup okuldaki arkadaşlarına karşı alacağı intikamı konu edinen dizi.
Elite
8.2
Elite (2018)
Maniac
7.5
Maniac (2018)
Hayatlarında sorunlar yaşayan Annie ve Owen'ın bir ilaç deneyine katılması ve devamında gelişen olayların anlatıldığı komedi dizisi.
Lost in Space
7.9
Lost in Space(1965–1968) dizisinin modern yorumu olarak tekrar çekilen dizi Robinson ailesinin mecburi iniş yaptıkları gezegenden kurtulmak için verdikleri mücadeleleri konu ediniyor.
Disenchantment
8.9
The Terror
8.7
The Terror (2018)
Dan Simmons’ın çok satan kitabının ekranlara uyarlanması olan bu dizi size korku dram ve gerilim dolu dakikalar yaşatmak için hazır bekliyor.
Patrick Melrose
10.0
Gazeteci ve yazar Edward St. Aubyn’in aynı adlı serisinden esinlenilen bu dizide Peter Melrose karakterine Sherlock ve Dr. Strange karakterleriyle herkesi kendine hayran bırakan Benedict Cumberbatch hayat verecek.5 bölümden oluşan bu mini dizi yazarın kendi yaşamından izler taşıyor.
Killing Eve
8.2
Killing Eve (2018)
Luke Jennings'in kitaplarından uyarlanan dizinin başrollerinde Sandra Oh ve Jodie Comer oynamaktadır.Ajan olmanın hayallerini kuran bir kadının beklenmedik bir maceraya atılmasını anlatıldığı dizide güvenlik hizmetlerinde çalışan Eve (Sandra Oh), ajan olma hayalleri kuran bir kadındır. Villanelle(Jodie Comer) ise şiddete dayanan işinin kendisine sunduğu lükse hayatı seven yetenekli bir katildir. Olayların gelişmesi ile karşı karşıya gelen gelen bu iki kadın arasında zorlu bir mücadele başlar.
The Alienist
8.8
Caleb Carr'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan dizi sadece 10 bölümden oluşuyor. Luke Evans, Daniel Brühl ve Dakota Fanning gibi zengin bir kadroya sahip dizide Times muhabiri John Moore, okul arkadaşı psikolog "ruh avcısı" Dr. Laszlo Kreizier ve müdürü Theodore Roosevelt'in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmasının anlatılmaktadır. Dizi zaman ve mekan olarak 1896 yılında New York'ta geçmektedir.
Castle Rock
9.5
Castle Rock (2018)
Bilim kurgu ve korku edebiyatının bir numaralı isminin eserlerinden parçalar taşıyan bu dizi Stephen King severler için yeni bir heyecan daha tanışmayanlar için de bir fırsat adeta.
Sharp Objects
8.3
Kasabasında öldürülen iki küçük kızın cinayetini araştırmak için büyüdüğü kasabaya geri dönen ve geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan bir gazetecinin hikayesinin anlatıldığı dizide, Camille karakterinde Amy Adams'ı izliyoruz.
Titans
6.8
Titans (2018)
Dogs Of Berlin
8.8
/ 5