up
ara

Yerli Diziler

Kendisine sadece Türkiye'de değil dünyada da izleyici bulmaya başlayan, yerli, türk yapımı diziler.

2018 Yerli Dizileri

Şahsiyet
9.5
Şahsiyet (2018)
Senaryosu Hakan Günday tarafından yazılan baş rollerinde Cansu Dere ve usta oyuncu Haluk Bilginer'in yer aldığı dizi alzheimer hastası olduğunu öğrenen yaşlı bir adamın seri katile dönüşmesini konu ediniyor.
 Hakan: Muhafız
7.1
Netflix'in ilk Türk dizisi özelliğini taşıyan Hakan: Muhafız 'ın başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü yer alıyor. Kendi halinde bir hayat yaşayan Hakan'ın artık yeni bir görevi vardır şehri tehlikelerden korumak.Hakan bu gizemli ve fantastik görevde başarılı olabilecek mi ?
Sen anlat karadeniz
9.3
On altı yaşındayken kapatıldığı evde, sekiz senedir Vedat Sayar'ın karısı olmaya mecbur bırakılan Nefes'in hayatının tek anlamlı yanı yedi yaşındaki oğlu Yiğit'tir. Bu sekiz yıl boyunca sürekli şiddet ve tartaklanmaya maruz kalan Nefes bunlara boyun eğmemiş, her fırsatta oğlunu da alarak kaçmaya çalışmaktadır . Ama her seferinde yakalanır, kapılar tekrar kapanır üstüne ve yine şiddete maruz kalır. Her kurtulma girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, ta ki Tahir Kaleli ile karşılaşana kadar. Tahir onun bu yaşamdan kurtulmak için tek umut ışığıdır.
Börü
9.6
Börü (2018)
Özel kanalların ilk 60 dakikalık dizisi olan Börü 6 bölümden oluşmaktadır ve gerçek hikayelerden esinlenerek Polis Özel Harekatın en seçkin birimlerinden olan Börü timinin maceralarını yansıtıyor.
Avlu
9.8
Avlu (2018)
Koca bir ömrü dört duvar arasına sıkıştırılmış kadınların; mutluluk , hüzün, umut, arkadaşlık ve düşmanlıklarının hikayesini anlatıldığı Avlu dizisi Avustralya dizisi Wentworth’un yasal uyarlamasıdır.
Erkenci Kuş
5.3
Erkenci Kuş (2018)
Çekimlerine Tuzla 'da başlanan Erkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can(Can Yaman)'ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getiriyor.Sanem sabahları babasının dükkanında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece memnundur.Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar.Sanem de mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar.Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendini orada beklediğinin habersizdir henüz.Üstelik bilmeden şirkete ve Can' a kurulan bir tuzağın bir parçası olur...
Dip
8.7
Dip (2018)
İntihar arabulucusu olarak çalışan Sahir'in hayatı bir gece gelen ihbarla değişir.Böylelikle Melen Köprüsü'nden atlamak üzere olan gizemli Bilge ile yolları kesişir.
Çarpışma
8.8
Çarpışma (2018)
Yönetmenliğini Uluç BaYraktar'ın yaptığı Çarpışma dizisinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve ELçin Sangu yer almaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ dizide Kadir Adalı karakterini canlandırmaktadır. Kadir Adalı İstanbul Emniyetinde görevli bir başkomiserdir.Karısını ve kızını bir terör saldırısında kaybeden Kadir Komiser büyük bir yıkım yaşamış hayattan kopma noktasına gelmiştir .Karıştığı bir trafik kazası ise hayatını tamamen değiştirecektir. 4 araç 4 farklı hayat ve 4 farklı insan...
muhteşem ikili
7.0
İki iddialı ve birbirini sevmeyen komiserin zorunluluk sebebiyle birlikte çalışmalarını ve ortak düşman edinmelerinden kaynaklı kaynaşmalarını anlatıyor.
Bozkır
8.0
Bozkır (2018)
Başarılı baş komiser ile acemi polisin şehirde bir çocuk cinayeti ile karşı karşıya gelmesi ile başlar olaylar. Bu cinayet onları önemli bir iş adamına götürür. Dizide adalet ve vicdan duygusu gibi kavramlar ön planda.
Elimi Bırakma
6.5
Jet Sosyete
9.0
Jet Sosyete (2018)
Senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan yönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı dizinin yapımcılığını BKM yapmaktadır. Özpamuk Tekstil'in sahibi Cengiz Özpamuk şirketin en alt kademesinde çalışan Yaşar Yüksel'i oğlu Ozan yerine şirketin genel müdürlüğüne getirir. Görevden alınan Ozan Jetset Konakları'ndaki villasını boşaltmak zorunda kalır onun yerine gecekonduda yaşayan Yaşar ve ailesi taşınır. Bu noktadan sonra Yaşar'ın ailesi sosyeteye karışmaya çalışır, Yaşar ise kendisini kanıtlamanın derdindedir.
Gülizar
9.0
Gülizar (2018)
Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı, baş rollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Ömer Berk Cankat oynadığı dizi.
Le Chalet
10.0
Le Chalet (2018)
Fransız Alplerindeki bir uzak dağ evinde çocukluk arkadaşlarının bir araya gelir, fakat geçmişten gelen şok edici bir karanlık sırrın ortaya çıkması çocukluk arkadaşlarını umutsuz bir mücadeleye içine düşürür.
Tozkoparan
10.0
Tozkoparan (2018)
Yuvamdaki Düşman
0.0
Beni Bırakma
0.0
Keşke Hiç Büyümeseydik
0.0
Keşke Hiç Büyümeseydik, babalarının ölümünün ardından bir araya gelen dört kardeşin hikayesini anlatıyor. Yetmişli yaşlarının sonunda olan Hulusi, ömrünün son zamanlarını yapayalnız geçirir. Türlü zorluklarla büyüttüğü dört çocuğu farklı yerlere savrulmuş, kendilerine bambaşka dünyalar kurmuştur. Hulusi hayata gözlerini yumunca, dört çocuğu babalarına karşı son vazifelerini yerine getirmek için doğup, büyüdükleri mahallelerine döner. Yıllar sonra hayata başladıkları yerde bir araya gelen dört kardeşin akıllarında babaları ile yaşadıkları mutlu çocuklukları ya da erteledikleri için pişmanlık duydukları anıları vardır. Kendilerini büyüten anne ve babalarını ihmal eden, yalnızca kendi hayatlarına odaklanan kardeşler, birer yetişkin olarak döndükleri baba ocağında pişmanlıkları ile yüzleşmek zorunda kalır. Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuığunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor. Senaryosunu Birol Güven, Murat Aras, Eray Yasin Işık'ın birlikte kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen gibi isimler yer alıyor.