up
ara

Mürşid YAZAR

Mobile Application Developer
Doğum Tarihi : 1 Ocak Salı 1991
Katılım Tarihi : 21 Şubat Cumartesi 2015 0:25 - 1668 gün
Cinsiyet : Erkek
Şehir : İstanbul / Türkiye (Turkey)
Üniversite :
Mobile Application Developer
Şuna inanıyorum ki dünyanın en iyi yöneticileri, bildiklerimizin yanında her zaman bilmediklerimizin de olduğu gerçeğini tanıyıp buna pay bırakan yöneticilerdir.
0 yorum
Bir de televizyon çıkmış.
İnsanlar birbirleriyle değil topluca âlete dönüp onunla konuşuyor sanki. O ne derse mevzu o oluyor.
ataç ikon Beyhude Ömrüm
8.8 (61 oy)
0 yorum
"Eğer Filistin'de Müslüman Arap unsurunun faikiyetini [üstünlüğünü] muhafaza etmesini istiyorsak, Yahudilerin yerleştirilmesi fikrinden vazgeçmeliyiz. Aksi taktirde yerleştirildikleri yerde çok kısa zamanda bütün kudreti elde edeceklerinden, dindaşlarımızın ölüm kararını imzalamış oluruz." Sultan II. Abdülhamid Han - 1895
0 yorum
İnsana bir çok duyguyu yaşatan, hissettiren bir kitap. 5 yaşındaki Zezé, sizi kimi zaman çocukluğunuza götürüp eğlendiriyor, kimi zamanda yaşından beklenmeyecek bir olgunluk gösterip kendine hayran bırakıyor. Bazen onun yaramazlıklarına eşlik etmek, bazen de onu koruyup kollamak istiyorsunuz. Bu küçük, haylaz, olgun, akıllı çocuğun duygularını iliklerinize kadar hissediyorsunuz.
ataç ikon Şeker Portakalı
9.1 (2434 oy)
1 yorum
Nazan URKUT (@nazanurkut)
okumuştum
21.05.15 beğen cevap
Ortaokulda, hocamızın zoruyla okuduyup beğendiğim kitabı 10 yıl sonra tekrar okudum. Okuyucu kitlesi epey geniş, akıcı, düşündürücü bir kitap.
0 yorum
Ancak bir şeyi bilmediğimizi itiraf ettiğimizde öğrenmeyi ümit edebiliriz.
0 yorum
Aman Allahım, ne güzel, ne güzel.
Yağsın durmadan, yağsın ve örtsün üstümü bu çiçek kokuları, nerdeyim ben?
Gözlerimde yaş, dilimde dua.
Öldüm ve bir bahçeye gömüldüm.
ataç ikon Beyhude Ömrüm
8.8 (61 oy)
0 yorum
Türkiye'ye eğitimde altın çağ yaşatan, Küba'ya ajan gönderen, Singapur'a cami yaptıran, Sri Lanka'ya okul açtıran, New York'taki Webb'den Londra'daki Quilliam'a özel görevler veren, Belarusya'nın ıssız köylerinde adı hâlâ camilerde anılan bir Abdülhamid bu... Her sayfasında şaşıracağınız bir kitap...
0 yorum
Çanakkale'yi anlatan kitaplar genellikle beni çok etkilemiştir. Bu kitapta oldukça akıcı ve duygu dolu bir kitap.
0 yorum
160 sayfalık kitapta hiç ara verilmemiş. Başlamadan önce bunu yadırgamıştım. Ama başladıktan sonra anladım ki, böyle bir romana ara verilmez. Başladın mı bitireceksin :) Yıllardır çok satanlarda bulunmasında belli olduğu üzre çok iyi bir roman. Herkese tavsiye edilir.
ataç ikon Kürk Mantolu Madonna
9.1 (5346 oy)
0 yorum